Olives & Black Pepper $7
Red Pepper & Jalapeno $6
Pineapple & Capsicum $2
Corn & Black Pepper $5
Mushrooms & Pineapple $4
Capsicum & Corn $3
Jalapeno & Pineapple $5
Now, you can see that the prices are given in pair. Can you find out the price of each topping separately if you know that the prices are not in fractions and are an increment of a full dollar?